Dr100

Dr100 to prosty w obsłudze i niezawodny program do prowadzenia gabinetu albo kliniki stomatologicznej, rekomendowany przez lekarzy stomatologów. Wystarczy jedno konto, aby móc zarządzać placówką w dogodny dla użytkownika sposób – za pośrednictwem aplikacji webowej lub mobilnej.

Aplikacja mobilna została wyposażona w dwa moduły: "Wizyty" i "Pacjenci". Przy pomocy pierwszego z nich można dokładnie zaplanować wizytę każdej osoby korzystającej z usług placówki. Natomiast drugi moduł pozwala przeglądać dane i dokumenty pacjentów, a także pobierać ich karty. Dodatkowo, istnieje możliwość przesłania sfotografowanego dokumentu z telefonu do aplikacji webowej.

Intuicyjne menu, praktyczne wyszukiwarki, czytelna prezentacja danych i szybkość działania – to atuty aplikacji cenione przez użytkowników. Co istotne, dr100 jest bardzo łatwy w obsłudze i korzystanie z niego nikomu nie sprawi trudności.

Wystarczy pobrać aplikację mobilną na telefon, aby zyskać narzędzie skutecznie poprawiające organizację i wydajność pracy w gabinecie albo klinice stomatologicznej.
Pobierz aplikację
Pobierz z App Store Pobierz z Google Play
Screenshots
Dr100 – miniaturka zrzutu ekranu Dr100 – miniaturka zrzutu ekranu Dr100 – miniaturka zrzutu ekranu