DrWidget CalcMed
Korzystając z kalkulatorów medycznych dostępnych w aplikacji drWidget CalcMed, można wykonywać obliczenia szybko i bezproblemowo. Każdy użytkownik błyskawicznie i poprawnie obliczy m.in. dawkę dla konkretnego pacjenta (np. dziecka), powierzchnię ciała, BMI, średnie ciśnienie tętnicze (MAP) itp.

Aplikacja daje dostęp do kilkunastu niezawodnych kalkulatorów. Wszystkie są bardzo proste w obsłudze i korzystanie z nich nikomu nie sprawi nawet najmniejszych trudności. Warto dodać, że drWidget CalcMed obsługuje dane w różnych jednostkach.

Dodatkowo, dzięki wbudowanej bazie produktów leczniczych, suplementów diety i dermokosmetyków użytkownicy aplikacji mogą znaleźć takie informacje o produktach, jak m.in. dawkowanie, sposób stosowania oraz ostrzeżenia. Obecnie w bazie znajduje się 17 tys. pozycji. Dużym atutem aplikacji jest fakt, że pozwala znaleźć zamienniki produktów.

DrWidget CalcMed
Pobierz aplikację
Pobierz z App Store Pobierz z Google Play Pobierz z Windows Phone Store
Screenshots
DrWidget CalcMed – miniaturka zrzutu ekranuDrWidget CalcMed – miniaturka zrzutu ekranuDrWidget CalcMed – miniaturka zrzutu ekranu