Newsletter od ekspertów
dla profesjonalistów

 
Nowe technologie coraz bliżej nas

Nowe technologie coraz bliżej nas

Pomagają nam w różnych aspektach. Usprawniają proces leczenia pacjenta, wyręczają w relacjach z klientami. Przeczytaj najnowsze wydanie Akademii, a dowiesz się, jak nowe technologie już wkrótce wpłyną na Twoje życie. Miłej lektury!Bot zamiast człowieka?


Wirtualny asystent to przyszłość w relacjach z klientami. Rewolucja nastąpi już wkrótce: według prognoz, w ciągu trzech lat udział wirtualnych asystentów (botów) w rozmowach z klientami zwiększy się do 40%. Sprawdź, w czym boty są lepsze od ludzi.

Zapoznaj się z tekstem


Nowości w świecie mobile

Przyspieszone strony mobilne (AMP), progresywne aplikacje internetowe (PWA) oraz aplikacje błyskawiczne (Instant Apps) – te nowości mogą być przyszłością branży mobile. Czy już je znasz? Czy wiesz, co możesz dzięki nim zyskać?

Dowiedz się więcej


E-skierowanie tuż-tuż

Jeszcze w tym roku wystartuje pilotaż e-skierowania – to kolejny krok ku długo oczekiwanej cyfryzacji służby zdrowia. W związku z pilotażem konieczna jest modyfikacja części przepisów dotyczących zasad udzielania świadczeń opieki zdrowotnej.

Przeczytaj cały artykuł

 

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży multichannel w swojej firmie? Z LekSeek nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.

  • Projektowanie
  • Programowanie
  • Wdrażanie
  • Utrzymanie
SPRAWDŹ OFERTĘ