Riboo

Aplikacja mobilna Riboo stanowi przedłużenie oraz integralny element opieki lekarskiej i jest każdorazowo dystrybuowana indywidualnie przez lekarza sprawującego opiekę medyczną nad pacjentem, nie jest to aplikacja publiczna. Pacjent może z niej korzystać tylko w przypadku udostępnienia mu przez lekarza ordynującego stosowanie leku specjalnego kodu dostępu. Aplikacja ma na celu podniesienie efektywności terapii poprzez informowanie o leku oraz jego poprawnym dawkowaniu, jak również poprzez przypominanie o wizytach u lekarza.

Aplikacja umożliwia precyzyjne ustawienie dawkowania, uwzględniające wielkość oraz liczbę posiadanych opakowań leku, czas trwania kuracji oraz godziny przyjmowania. System automatycznie przypomina o konieczności zażycia leku oraz jego ilości pozostałej do wykorzystania, co pozwala z wyprzedzeniem zaplanować wizytę u lekarza.

W dowolnym momencie można sprawdzić plan leczenia, czyli zbliżające się dawki, przerwy w terapii, czas jej trwania i nadchodzące wizyty lekarskie. Podział aplikacji na moduły ułatwia zarówno przeglądanie jej zawartości, jak i szybką zmianę ustawień. Natomiast informacje o produkcie znajdują się w osobnym dziale - ulotka dla pacjenta.

Twórcą aplikacji jest firma „LekSeek Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Spółka komandytowa, specjalizująca się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań mobilnych dla sektora medycznego i farmaceutycznego.

Pobierz aplikację
Pobierz z Google Play
Screenshots
Riboo – miniaturka zrzutu ekranu Riboo – miniaturka zrzutu ekranu Riboo – miniaturka zrzutu ekranu